Shire Jobs

Job Information

ThermoFisher Scientific Warehouse Deputy Manager in Brno, Czech Republic

Job Description

Náplň práce:

• Řízení procesu manipulace, skladování a balení materiálu se zaměřením na požadavky zákazníka

• Řízení materiálu (výrobku) ve všech fázích jeho životního cyklu od zavedení výrobku až po jeho ukončení.

• Řízení cyklických a ročních inventur.

• Zajištění operativní flexibility při změnách S&OP plánu

• Zaměření na dodržování zdravotních a bezpečnostních pravidel, věnování pozornosti všem

skoro-nehodám.

• Vést projekty napříč interními odděleními skladu, které přispívají k vyšší efektivitě

• Řídit firemní systém PPI na denní bázi, prosazovat neustálé zlepšování

• Udržovat klíčové ukazatele výkonnosti v rámci daných cílů

• Zavádět a uplatňovat kulturu „4 hodnot firmy“ ve všech oblastech

• Starat se o profesní rozvoj členů týmu, nastavování cílů a výzev pro další růst, zaměřit se na plánování kariéry (nástupci, řízení kritických dovedností, rozvoj vůdčích schopností)

• Řídit rozpočet a zdroje oddělení (počet zaměstnanců a jeho flexibilita, skladové prostory, vybavení, bezpečnostní požadavky, školení atd.)

• Odpovědnost za operativní řízení skladu

• Vytvářet pevné vztahy se zákazníky a dodavateli, pracovat se zpětnou vazbou od zákazníků s cílem zlepšit poskytované služby, zaměřit se na PR oddělení

• Zaměřit se na budování silného, flexibilního týmu schopného zvládat každodenní i dlouhodobé výzvy, podporovat dosažitelný růst, řídit zavedení změn, vnášet do týmů filozofii zábavy a hrdosti, zaměřit se na značku zaměstnavatele.

• Udržovat logistická data a struktury v systému ERP a dalších provozních systémech

• Dohled nad dodržováním IMS – předpisy, bezpečnost, kvalita, pracovní prostředí a zlepšování

• Dohled nad dodržováním pravidel dodavatelského řetězce.

Požadavky :

• Sebemotivace, orientace na výsledky a potřeby zákazníka

• Umění prokázat silné vůdčí schopnosti

• Skvělé vyjadřovací schopnosti, umět zaujmout širší spektrum publika

• Neustále usilovat o zlepšení v rámci procesů a efektivity práce

• Nejméně 3 roky pracovních zkušeností na podobné pozici ve výrobní korporátní společnosti

• Plynulá komunikace v angličtině (psanou i mluvenou formou), alespoň na úrovni B2

• Zkušenost s ERP systémem a aplikacemi Microsoft Office

• Znalost interní & reverzní logistiky, znalost skladových procesů

• Aktivně usilovat o zlepšení skrze koncepční přístup

• Schopnost umět své týmy i jednotlivce posouvat dál

• Schopnost rozhodovat

• Odolnost vůči stresu

• Schopnost pracovat v mezinárodním prostředí

Nabízíme:

• Práce v mezinárodní Hi-Tech společnosti

• Zaškolovací program na první rok působení ve firmě

• Flexibilní pracovní doba pro lepší rovnováhu s vaším osobním životem. 25 dní dovolené a 3 dny osobního volna ročně

• Finanční benefity – roční bonus, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění

• Další zaměstnanecké benefity: výhodný mobilní tarif pro vás I vaši rodinu, Multisport karta zdarma, zvýhodněné úrazové nebo životní pojištění

• Nově vybavený Hackerspace – nahrávací studio pro hudbu a podcasty, 3D tiskárna, Arduino a mnoho jiného!

• Možnost práce z domu (1 den v týdnu) po zkušební době

• Moderní pracovní prostředí s odpočinkovou zónou, posilovnou, venkovním hřištěm, masažemi a fyzioterapií přímo v budově

• Přátelská a otevřená firemní kultura. Máme vlastní rockovou kapelu, hokejový tým i tým Dračích lodí. Pořádáme různé sportovní a společenské aktivity

• Kvalitní vybavení pro práci: výkonný notebook, dva monitory a firemní telefon jsou u nás standard, další vybavení dle osobní preference.

Thermo Fisher Scientific is an EEO/Affirmative Action Employer and does not discriminate on the basis of race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, protected veteran status, disability or any other legally protected status.

DirectEmployers