Shire Jobs

Job Information

Kuehne+Nagel Contract Logistics Production System Green Belt in Kecskemet, Hungary

Célunk, hogy a legtehetségesebb szakembereket a számukra legideálisabb állással párosítsuk, így támogatva új üzleti stratégiánkat és elősegítve a vállalat növekedését.

A pozíció leírása

Vezető szerepet vállal a Lean elvek telephelyi szintű bevezetésében a Lean Six Sigma módszertan által kínált alapvető eszközökkel. A Site Green Belt lesz a Folyamatos Fejlesztési kultúra kulcsképviselője kecskeméti Contract Logistics telephelyünkön, összhangban a helyi vezetőséggel.

Leendő munkatársunk feladatai

  • Folyamatos fejlesztési technikák és a Kuehne-Nagel Process Systems eszközök, mint például: lean six sigma, 5S, vizuális menedzsment, standardizálás, folyamat státusztáblák, folyamatellenőrző táblák és egyebek bevezetése és fenntartása.

  • A DMAIC megtakarítások és a folyamatos fejlesztés előrehaladásának ellenőrzése a telephelyi vezetővel és a nemzeti Process Systems vezetővel, valamint dokumentálás a Corporate Tracker eszközön keresztül.

  • Az alkalmazottak képzése, mentorálása és támogatása különböző szinteken a telephelyen a folyamatos fejlesztési technikák és eszközök alkalmazásában.

  • Aktívan azonosítani és megteremteni azokat a feltételeket, amelyek biztosítják a részvételi és bevonási kultúra elérését, ahol a folyamatos fejlesztés magától értetődővé válik.

  • A folyamatos fejlesztéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése, mint például az LSS képzési kézikönyvek kidolgozása és karbantartása, LSS dokumentáció kezelése, a Kuehne-Nagel Process Systems megvalósításának előrehaladásáról szóló jelentések készítése és egyebek.

  • Aktív részvétel a VSM (Value Stream Mapping) eseményeken az operatív csapatokkal, hogy azonosítsák a fejlesztési lehetőségeket és DMAIC projekteket a vállalkozásban.

  • LSS Green Belt szintű projektek azonosítása, vezetése és megvalósítása a telephelyi célokkal és költségvetési követelményekkel összhangban, az operatív csapatokkal együttműködve.

  • Olyan megoldások azonosítása és kidolgozása, amelyek értéket adnak az ügyfelek üzleti tevékenységéhez.

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Logisztikai, mérnöki vagy üzleti közgazdász alapképzés vagy mesterképzés.

  • Minősített Lean Six Sigma Green Belt legalább 3 éves tapasztalattal több LSS Green Belt projekt vezetésében (előny: Minitab ismerete).

  • Kiváló ismeretek és megértés a lean filozófiáról, valamint tapasztalat a lean eszközök vagy lean program bevezetésében.

  • Legalább 3 éves tapasztalat termelési/gyártási környezetben vagy ellátási lánc területen (az autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent).

  • Vezetői képességek, teljesítménymenedzsment, ügyfélközpontúság, csapatjátékos.

  • Középszintű MS Office csomag használati ismeretek.

  • Nyitottság más telephelyek támogatására szükség szerint korlátozott időre.

  • Kiváló kommunikációs készségek, folyamatvezérelt, erős analitikai és problémamegoldó készségekkel, valamint erős üzleti érzékkel.

  • Változáskezelési készségek, csapat motiválása és emberek fejlesztése.

  • Lelkesedés megosztása a vállalatunk iránt – tisztelettudó és felelősségteljes hozzáállás, magas szintű önmotiváció és csapatmotiváció, valamint bizonyított eredmények és sikerek.

Miért érdemes minket választani?

Egy kihívásokkal teli pozíciót kínálunk egy gyorsan fejlődő Contract Logistics környezetben, versenyképes fizetéssel és a Kuehne + Nagel csoporton belüli további fejlődési lehetőségekkel.

Kuehne + Nagel is an equal employment/affirmative action employer. If you require an accommodation for any part of the online application process due to a disability, please contact the Employee Services HR Help Desk at 1-800-267-1326 during the hours of 8:00am - 5:00pm EST; Monday through Friday or via e-mail at: HR.helpdesk@kuehne-nagel.com with the nature of your request. We will answer your inquiry within 24 hours.

DirectEmployers