Shire Jobs

Job Information

Kuehne+Nagel HR Generalista in Kecskemet, Hungary

HR Generalista pozícióba keressük üzletszerzés miatt bővülő HR csapatunk legújabb tagját.

A pozíció leírása

A HR Generalista kollégánk feladata a HR folyamatok teljes körű támogatása lesz hozzájárulva ezzel szervezetünk sikeres működéséhez.

Leendő munkatársunk feladatai

  • A HR Business Partner támogatása a HR stratégia megvalósításában, HR folyamatok működtetésében, juttatási rendszer fejlesztésében, valamint a meglévő HR rendszer működésében és fejlesztésében

  • Meglévő állomány személyügyi dokumentációjának kezelése

  • Be- és kiléptetések koordinációja és adminisztrációja

  • A vezetők és munkatársak támogatása személyzeti és munkajogi kérdésekben

  • Csoportos interjúk vezetése a nyitott kékgalléros pozíciók betöltésére

  • A vállalat különböző területeivel való szoros együttműködés

  • Munkaerő kölcsönző és közvetítő cégekkel történő kapcsolattartás, elszámolásuk felügyelete

  • Havi kimutatások, riportok elkészítése

A munkakör betöltéséhez szükséges

  • Többéves HR területen szerzett szakmai tapasztalat

  • HR vagy egyéb releváns területen szerzett végzettség

  • Legalább alapszintű angol nyelvtudás

  • Naprakész munkajogi ismeretek

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office), erős Excel ismeret

  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztos, határozott fellépés

  • Terhelhetőség, nyitottság, önálló, precíz, megbízható munkavégzés

  • B kategóriás jogosítvány

Miért érdemes minket választani?

A Kühne+Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre is, de az egészség mellett fontos számunkra a munka és magánélet egyensúlya, így elmondhatjuk, hogy családbarát munkahely vagyunk.

Kuehne + Nagel is an equal employment/affirmative action employer. If you require an accommodation for any part of the online application process due to a disability, please contact the Employee Services HR Help Desk at 1-800-267-1326 during the hours of 8:00am - 5:00pm EST; Monday through Friday or via e-mail at: HR.helpdesk@kuehne-nagel.com with the nature of your request. We will answer your inquiry within 24 hours.

DirectEmployers