Shire Jobs

Job Information

Molson Coors Beverage Company National Key Account/Wholesale Manager in Praha, Czech Republic

National Key Account/Wholesale Manager

Date: Jun 17, 2024

Location:

Praha, PR, CZ

Company: Staropramen

Requisition ID: 31432

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • V souladu s celofiremní strategií zajišťovat a koordinovat plánování, přípravu, realizaci, kontrolu a vyhodnocování obchodních strategií a obchodních plánů pro svěřené zákazníky za účelem dosažení plánovaného objemu prodeje a zisku

  • Řízení, vedení a rozvoj svěřeného týmů key account a wholesales managerů

  • Zodpovědnost za rozvoj obchodních vztahů se zákazníky z řad řetězců a velkoobchodů

  • Aktivní komunikace s odpovědnými osobami na straně klienta

  • Vedení klíčových obchodních jednání , vyjednávání o podmínkách spolupráce

  • Systematická analýza obchodních dat, plánování a řízení objemu prodeje a zisku

  • Zvyšování podílu prodeje produktů společnosti

  • Spolupráce se sítí obchodníků, kteří realizují prodeje, účast na obchodních návštěvách

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Praxe v oblasti rychloobrátkového zboží

  • Předchozí zkušenosti v oblasti key account management

  • Předchozí zkušenosti s vedením obchodního týmu (national manager, senior manager, vedoucí manager)

  • Velmi dobré manažerské dovednosti + silný leadership (tato pozice reportuje přímo vedení společnosti)

  • Velmi dobrá znalost prostředí řetězců

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou (denní komunikace s regionem a vedením společnosti v angličtině)

  • Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti

  • Výborné analytické schopnosti a strategické uvažování

  • Pozitivní vztah k obchodu a obchodování, silná orientace na výsledky, podnikavost

  • Ambice dalšího profesního růstu v rámci organizace a ochota zdolávat výzvy

  • ŘP sk. B

NABÍZÍME

  • Home office (v rámci ČR neomezeně)

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexi volno (po napracování hodin)

  • Free days - 3 dny volna na cokoliv

  • Další volno navíc - při narození dítěte, vlastní svatba, doprovození svého dítěte první den do základní školy, stěhování a další

  • Kariérní volno – pokud pracujete ve společnosti po dobu nejméně 3 let, můžeme vás v tomto volnu podpořit

  • Multisportka s příspěvkem zaměstnavatele 250Kč/měsíc

  • Stravenky 110Kč

  • Kafeterie 11 500Kč/rok

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Životní a úrazové pojištění

  • Dorovnání příjmů při dlouhodobé pracovní neschopnosti

  • Odměna při pracovním jubileu

  • Odměna při odchodu do důchodu

  • Odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 10 000 Kč (po úspěšném absolvování zkušební doby nového zaměstnance)

  • Firemní automobil

  • PC a telefon

  • Zaměstnanecký asistenční program

  • Firemní akce

  • Vstupenky na sportovní akce, vstupenky do ZOO Praha a další

Pivovary Staropramen jako součást skupiny Molson Coors podporují diverzitu. Věříme, že různorodost a odlišná perspektiva mohou vést k novým neotřelým nápadům, které dokážou měnit a vylepšovat zaběhnuté procesy. Jako zaměstnavatel klademe důraz na princip rovných příležitostí pro všechny - bez ohledu na pohlaví, rasu, etnický původ, náboženské vyznání, zdravotní stav, věk, či sexuální orientaci. Jsme hrdí na originalitu a jedinečnost každého z nás, stejně tak jako našeho piva.

DirectEmployers