Shire Jobs

Job Information

Corning Incorporated Staż w Dziale Planowania Produkcji in Strykow, Poland

Staż w Dziale Planowania Produkcji

  • Czekaj...

Data: 24 maj 2024

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

Staż w Dziale Planowania

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Przygotowywanie planów produkcyjnych oraz egzekucja planu ich wykonania

  • Zapewnienie dostępności wyrobów gotowych zgodnie z oczekiwaniami klienta i optymalizowanie wydajności produkcji

  • Poznanie i efektywne korzystanie z systemu SAP

  • Monitorowanie i analiza wskaźników KPI oraz realizacja założonych celów

  • Operacyjne wsparcie planistów przy planowaniu produkcji

  • Definiowanie i egzekwowanie akcji korygujących wraz z odpowiednimi działami fabryki

  • Możliwość samodzielnego planowania wydzielonego obszaru produkcyjnego

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów magisterskich/inżynierskich (preferowane kierunki: Inżynieria Produkcji, Logistyka)

  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point)

  • Dobra znajomość języka angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz proaktywne podejście do powierzonych zadań

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu codziennych zadań

  • Zdolności analityczne

  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin przez okres 12 miesięcy

ZAPEWNIAMY :

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

  • Czekaj...

DirectEmployers