Shire Jobs

Job Information

CBRE Contract Manager in Warsaw, Poland

Contract Manager

Job ID

167411

Posted

23-May-2024

Service line

GWS Segment

Role type

Full-time

Areas of Interest

Project Management

Location(s)

Warsaw - Mazowieckie - Poland

Obowiązki:

  • Weryfikacja wymagań, obowiązków i zobowiązań firmy wynikających z umów w celu zapewnienia zgodności z celami firmy i przepisami branżowymi.

  • Nadzór nad realizacją kontraktów w celu zapewnienia zgodności z wytycznymi prawnymi oraz wewnętrznymi organizacji.

  • Badanie partnerów biznesowych i ich historii przed podpisaniem umów.

  • Monitorowanie realizacji podpisanych umów przez partnerów biznesowych.

  • Szkolenie, nadzorowanie i zarządzanie zespołem kontraktowym.

  • Prowadzenie, aktualizacja i ulepszanie dokumentacji umów.

  • Bieżące nadzorowanie wyników finansowych kontraktu, przygotowywanie podsumowania

  • Znajomość zasad obsługi technicznej systemów: HVAC, elektroenergetycznych, hydraulicznych, wodno-kanalizacyjnych, nisko-prądowych.

  • Diagnostyka i naprawa urządzeń oraz instalacji technicznych.

  • Prowadzenie rozliczeń finansowych kontraktu w ujęciu miesięcznym.

  • Sporządzanie raportów dotyczących zużycia mediów oraz poziomu świadczonych usług.

  • Okresowe przygotowywanie raportów opisujących stan techniczny infrastruktury.

  • Praca w oparciu o oprogramowanie CAFM klienta.

Wymagane:

  • Silne umiejętności badawcze i dogłębne zrozumienie analityki finansowej oraz umów prawnych.

  • Wyjątkowe umiejętności negocjacyjne i perswazyjne

  • Umiejętność obsługi komputera – bardzo dobra znajomość programu MS Excel.

  • Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej.

  • Dogłębna wiedza na temat branży.

  • Umiejętności przywódcze i zarządcze.

  • Silne umiejętności prezentacji.

  • Dbałość o szczegóły, dokładność i zdolności matematyczne.

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość przepisów i norm oraz wymagań prawnych

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity w ramach funduszu socjalnego.

  • Premię końcowo-roczną uzależniona od osiągniętego wyniku kontraktu.

CBRE, Inc. is an Equal Opportunity and Affirmative Action Employer (Women/Minorities/Persons with Disabilities/US Veterans)

DirectEmployers