Shire Jobs

Job Information

Trane Technologies Inżynier Sprzedaży Urządzeń HVAC ( agregaty wody lodowej) - Wielkopolska in Warszawa, Poland

W Trane Technologies rzucamy wyzwanie niemożliwemu! Nasze marki – m.in. Trane® i Thermo King® - dbają o dostęp do chłodzenia i zapewniają komfort w budynkach, domach i transporcie oraz chronią jedzenie i towary łatwo psujące się. Wspieramy klientów najwyższoną wydajnością, a obniżając zużycie energii i emisję dwutlenku węgla, wprowadzamy innowacjyjne rozwiązania, dbając o środowisko i lepsze jutro. Śmiało zatem rzucamy wyzwanie, temu co niemożliwe, dla zrównoważonego świata.

Inżynier Sprzedaży Urządzeń HVAC ( agregaty wody lodowej) - Wielkopolska

Produkty Trane: HVAC systems, rental and services - Trane Polska (https://trane.eu/pl/)

Obowiązki:

· Rozwój biznesu w regionie Wielkopolski oraz sąsiednich regionów, poprzez budowanie długofalowych relacji z klientami. Identyfikowanie możliwości sprzedażowych, przygotowanie ofert przy wsparciu ze strony działu ofertowego, prezentowanie ich klientom oraz prowadzenie negocjacji.

· Oferowanie najlepszych kompleksowych rozwiązań dla klientów włączając w to urządzenia, sterowanie oraz instalacje hydrauliczne.

· Wsparcie klienta od strony technicznej oraz handlowej i zapewnienie mu kompleksowej obsługi, dzięki współpracy z instalatorami, projektantami, inwestorami, itd.

· Budowanie wzajemnego zaufania z klientami i dbanie o jakość podejmowanych działań oraz obsługę klienta.

· Regularne raportowanie kluczowych wskaźników sprzedaży oraz monitorowanie trendów rynkowych.

Twój profil:

· Doświadczenie w sprzedaży sprzętu technicznego B2B, poparte sukcesami.

· Wykształcenie kierunkowe o specjalizacjo klimatyzacja, chłodnictwo, wnetylacja, ciepłownictwo lun budowa maszyn i urządzeń.

· Znajomość techniczną produktów takich jak systemy chłodnicze, zawory, sprężarki, systemy HVAC, pompy ciepła lub produkty o charakterystyce mechanicznej / hydraulicznej.

· Znajomość języka angielskiego ( minimum komunikatywny poziom pozwalający na rozmowę w tym języku).

· Prawo jazdy kat.B

· Umiejętności nawiązywania trwałych relacji z klientami komercyjnymi i przemysłowymi.

· Kultura komunikacji oraz uczciwość, a także charakteryzuje Cię zdolność radzenia sobie z dynamicznie zmieniającymi się priorytetami.

· Samodzielnośc i dobra organizacja pracy

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz kompleksowe świadczenia i programy, które pomagają naszym pracownikom rozwijać się zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Jesteśmy dumni z naszej zwycięskiej kultury, która w swej istocie jest otwarta i pełna szacunku. Dzielimy pasję do obsługi klientów, troski o innych i odważnych wyzwań, jakie są możliwe dla zrównoważonego świata. Dążymy do osiągnięcia różnorodności. Jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse. Wszyscy zakwalifikowani kandydaci otrzymają wynagrodzenie za zatrudnienie bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, narodowość, ciążę, wiek, stan cywilny, niepełnosprawność, status weterana chronionego lub status prawnie chroniony.

#LI-Hybrid

DirectEmployers