Shire Jobs

Job Information

Nestle Przedstawiciel Handlowy - Purina in Warszawa, Poland

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie

Poznaj zakres obowiązków:

  • Sprzedaż i promocja produktów firmy Nestlé marki Purina

  • Stały kontakt z powierzonymi klientami - sklepami zoologicznymi

  • Rozwój lokalnego rynku do jego maksymalnego potencjału

  • Egzekucja ustaleń promocyjnych

  • Monitorowanie i wprowadzanie standardów ekspozycyjnych produktów Purina w obsługiwanych sklepach zoologicznych

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych

  • Pozyskiwanie do współpracy nowych klientów

  • Bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy w systemie Mobile Touch.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomości branży PET FOOD / FMCG

  • Orientacji na wyniki popartej dotychczasowymi udokumentowanymi osiągnięciami

  • Umiejętność budowania relacji z klientami, zespołem i przełożonym

  • Znajomość technik negocjacji i dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Podstawowych umiejętności analitycznych

  • Znajomości obsługi MS Office

  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Samochód i telefon służbowy,tablet

  • Konkurencyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, Fundusz Emerytalny, Fundusz Socjalny, Karta Multisport

  • Rozwój kompetencji sprzedażowych poprzez program dedykowanych szkoleń wewnętrznych

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmiez branży FMCG o najwyższych standardach pracy

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości.

DirectEmployers