Shire Jobs

Job Information

GE Vernova Pracownik produkcji (Uzwajacz, Monter) in Wroclaw, Poland

Job Description Summary

General Electric (GE) to globalna firma z siedzibą w USA, obecna w ponad 100 krajach na całym świecie i działająca w kilkunastu branżach, jak energetyka, sprzęt medyczny czy produkcja silników lotniczych.

W Polsce jedną z jednostek GE Power jest Zakład Generatorów zlokalizowany we Wrocławiu. Ta fabryka zatrudnia obecnie prawie 300 pracowników posiadających unikalną wiedzę i doświadczenie. Dostarczamy generatory i ich komponenty z przeznaczeniem do elektrowni węglowych, gazowych, nuklearnych; realizujemy też modernizacje i naprawy serwisowe wirników.

Tworzymy kulturę opartą na szacunku, w której cenimy zespoły uwzględniające różnorodność i różne punkty widzenia.

Job Description

Główne zadania i odpowiedzialność:

  • Realizacja zadań zgodnie z zatwierdzonymi harmonogramami i budżetem godzinowym dla danego procesu

  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z dokumentacją technologiczną celem dotrzymania wymagań jakościowych

  • Kompletowanie niezbędnych materiałów i detali

  • Wdrażanie działań powstałych w wyniku stwierdzenia nieprawidłowej realizacji procesu

  • Sprawdzanie jakości produktu

  • Rejestrowanie godzin produkcyjnych

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy zgodnie ze standardami firmy oraz zasadami BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie - preferowane techniczne

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej

  • Podstawowa znajomość procesów produkcyjnych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Odpowiedzialność

Oferujemy między innymi:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiety medyczne, karta MultiSport, premia roczna

  • Pracę w zespole o płaskiej strukturze decyzyjnej i nieformalnej atmosferze

  • Pracę pełną niestandardowych rozwiązań

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach usprawniających w różnych obszarach

Additional Information

Relocation Assistance Provided: No

DirectEmployers